جدید ترین های مشایی !!!

 امید وارم کتاب بهشت خاکستری رو خونده باشید  :


رئیس دفتر احمدی‌نژاد گفت:

--  حضرت نوح با 950 سال عمر نتوانست مدیریت جامع کند چرا که عدالت را ایجاد نکرده است.

--  وی افزود شاید بوعلی‌سینا در عصر خود قامتی برجسته داشته اما قرار نیست افتخار هزار سال بعد آدمیان نیز باشد و این نشانه فقر انسان‌ها در دهه‌های بعدی است.


رئیس دفتر احمدی‌نژاد گفت:

متاسفانه دریافت درستی از انبیاء و اولیای الهی نمی‌شود گمان می‌کنیم آنها تنها معلم اخلاق بوده‌اند در حالی که انبیاء برای برقراری عدالت آمده‌اند و این عدالت آغاز کاری است برای پدید آوردن تحولاتی جدید برخی گمان می‌کنندجامعه آرمانی جامعه‌ای است که ظلم و فساد و قتل در آن نباشد و فقیر گرسنه نخوابد بلکه این جامعه آرمانی نیست و تنها مقدماتی است برای امکان بروز استعدادها.


مشایی گفت: اگر امروز به افرادی مانند رازی و ابوعلی‌سینا افتخار می‌کنیم به طوری که قد آنها از اعماق تاریخ بیرون است برای بلندی قد آنها نیست بلکه کوتاهی قد نسل‌های بعدی آن را نمایان کرده است.


مشایی افزود: اگر قرار باشد طی چند هزار سال فقط چند صد ابوعلی‌سینا به وجود آید افتخارآمیز نیست.

حضرت نوح با 950 سال عمر نتوانست مدیریت جامع کند چرا که عدالت را ایجاد نکرده است.

آمدن پیامبران در طول تاریخ برای تمام شدن دوره‌های قبلی پیامبری بوده است اگر هر پیامبر مدیریت درستی می‌کرد عدالت برقرار می‌شد این را من از خودم نمی‌گویم قرآن می‌گوید.

باید پرسید مکانیزم توسعه عدالت در جهان چیست.

بی‌تردید هیچ راهی برای هیچ مرسل و نبی وجود ندارد برای اینکه عدالت را محقق کند جز اینکه علم را بگستراند اگر امام زمان به توسعه عدالت موفق می‌شود، راهش توسعه علم است.

 

دعوت شجونی به مناظره

/ 5 نظر / 7 بازدید
بی سرزمین تر از باد

سلام پایدار عزیز این مشائی جون آخرشه.زیبا،جادار،مطمئن نه اصلا دو لایه با آستر کتونه.یکی نیست بهش بگه آخه عزیز من مگه چند تا پیغمبر تو تاریخ مامور تشکیل حکومت بودن که برای برقراری عدالتش تلاش بکنن؟ پیامبر از اسمش معلوم کارش چیه.

صبا

درسته ازش خوشم نمیاد اما راست گفته حرف بدی نزده تو دم دستگاه احمدی ...هم ادمهای دانا انگار یافت میشوند اگر بدون تعصب حرفهاشو گوش کنیم میبینم واقعیت را گفته بابا

حسین محمودزاده

سلام آدم بامزیه . بالاخره برای خندیدن بهانه هم لازم داریم دیگه

1بیسواد

من فقط شندیده بودم که حرفای بیربط زده.ولی الان با مطالعه ی گفته هاش دیدم که کاملا منطقی و درست حرف زده و کسائی که حرفش رو به هر دلیلی مسخره خوندن بنظرم یا مغرضانه میگن یا نادانن. ببخشید بدون دعوت نظر دادم